Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/15638
Назва: LECTURE AS AN INSTRUMENT OF DISTANT TEACHING TODAY
Інші назви: ЛЕКЦІЯ ЯК ФОРМА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ СЬОГОДНІ
Автори: Процько, Євгенія Сергіївна
Ключові слова: distant teaching
alternative activity lesson forms
Internet resources
higher educational establishment
дистанційне навчання
нетрадиційні форми організації освітнього процесу
інтернет-ресурси
заклад вищої освіти
Дата публікації: лют-2022
Видавництво: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Бібліографічний опис: Процько Є. С. Lecture as an Instrument of Distant Teaching Today..Психолого-педагогічні проблеми сучасної школи. Умань, 2022. Вип. 1(7). С. 105–112.
Короткий огляд (реферат): Описано нетрадиційні освітні форми в умовах дистанційного навчання, зокрема лекції як форми групової організації та взаємодії викладача зі студентами, прийнятної для використання у закладах вищої та середньої освіти різного рівня. У час глобальних освітніх змін, на порозі яких ми стоїмо, тотальна інформатизація суспільства надає можливість широкого використання асинхронних форм методичної роботи педагога, застосування різних вседоступних інтернет-серверів та платформ. Це спонукає вчителя переглянути свої методи навчання, бути обізнаним у цифровій сфері та застосовувати ці навички у віддаленій освітній діяльності. У своїй роботі ми аналізуємо лекцію як головну форму групової роботи зі студентами, спосіб надання першоджерела інформації, визначаємо можливість її використання синхронно та асинхронно. Ми розглядаємо лекцію та відеолекцію (у межах дистанційної форми навчання) як першоджерело поширення та отримання здобувачами освіти інформації для реалізації в синхронному та асинхронному режимах роботи. Цей засіб організації навчальної діяльності сприяє вільному, вседоступному, дешевому та прямому, безпосередньому контакту з ними, стимулює до ухвалення рішень, вивчення нових тем, отримання та закріплення нових навичок, підвищує мотивацію здобувачів освіти.
Опис: http://ppsh.udpu.edu.ua/article/view/261215
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.udpu.edu.ua/handle/123456789/15638
Розташовується у зібраннях:Факультет іноземних мов

Файли цього матеріалу:
Файл РозмірФормат 
261215-Текст статті-601272-1-10-20220711.pdf557,74 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.